• ekokapakresim2.png

İLETİŞİM

Kurumsal Üyelerimiz

Sayaç

Today 18

Yesterday 62

Week 220

Month 1202

All 1914948

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

EKODOSD’UN GENEL KURULU YAPILDI

Kuşadası (EKODOSD) Ekosistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği’nin, 6. Olağan Genel Kurulu 26.01.2019 Cumartesi günü saat 13.30’da dernek merkezinde yapıldı.Mevcut yönetim kurulu başkanı Bahattin SÜRÜCÜ’nün açılışını yaptığı genel kurulda, Toplantı Divan Başkanı olarak Rüştü KİRMAN, Başkan vekili olarak Hüseyin Nohutlu ve katip üye olarak Değer EREN görev yaptılar.

Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okunarak, Divan Başkanı tarafından gündem maddelerine göre Genel Kurula geçildi.Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin SÜRÜCÜ tarafından, 2016 – 2018 dönem faaliyet raporu, gelir-gider hesapları okundu ve genel kurul üyeleri tarafından oybirliğiyle ibra edildi. Denetleme Kurulu raporları, yeni dönemin bütçesi Genel Kurul üyelerince oybirliğiyle kabul edildi.

2019-2021 dönemi için seçilen yönetim kurulu üyeleri Bahattin SÜRÜCÜ, Yeşim CİNBAŞ, Değer EREN, Yağmur YAVAŞ, Sabiha IŞIK, Leyla TOKMAK, Hüseyin NOHUTLU, Levent KUTBAY, Selçuk İNANÇ, Abdullah KAVAK, Ahmet TAŞÇI, Yavuz PULLUKÇU oldu.Denetim Kurulu üyeliklerine Rüştü KİRMAN, Ahmet AZBAZDAR ve Gülru Bektaş YILDIRIM seçildi.

Doğal hayat, çevre ve kültürün korunması ve tanıtılmasına yönelik çalışmalar ve araştırmalar yürüten EKODOSD, üye sayısını artırarak, kurum, kuruluş, üniversiteler, eğitim kurumları ve sivil toplum örgütleriyle işbirliği yaparak yeni projeleri hayata geçirmek için çalışmalarını devam ettirecektir.